فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

پودر واژینال ماریانا

كد كالا: Powder.Mariana
قیمت: 60,000 تومان

تنگ کننده واژن .:رفع عفونت واژن .:از بین برنده بوی بد واژن :رفع کیست زنان

امتياز اين محصول
0 امتياز

پودر واژینال ماریانا  Marianaماریانا ترکیبی از چندگیاه بوده که در ایران وجود ندارد و درمناطق ابخازی ، روسیه و بلغارستان میرویند و 100% از طبیعت گرفته شده. از این داروی معجزه آسا هزاران سال است که استفاده می شود و حتی در کتابهای طبی کهن کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون و …از خواص درمانی این دارو نام برده شده.
از این پودر معجزه آسا هزاران سال است که استفاده می شود و حتی در کتابهای طبی کهن کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون و …از خواص درمانی این دارو نام برده شده.

خواص پودر ماریانا:

از مهمترین خواص پودر ماریانا که موجب محبوبیت آن شده است تنگ کردن واژن بطور باورنکردنی و افزایش لذت جنسی در بانوان می باشد . ماریانا خواص زیادی داشته که از آن جمله از بین بردن عفونتها و باکتریها، از بین بردن خارش و
بوی بد واژن، ایحاد تعادل در ترشحات زنانه، بالا بردن میل جنسی زنان و …..

نحوه استفاده شماره 1:

برای بار اول یک قاشق مربا خوری از پودر ماریانا  را با روغن زیتون مخلوط کرده و دو ساعت قبل در محل قرار دهید

نحوه استفاده شماره 2:

 یک پیمانه از پودر ماریانا (به اندازه یک تا یک قاشق مربا خوری) را با 2 لیوان آب مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه می جوشانید.
پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود.
به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت 15 دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.
نکته قابل توجه اینجاست که شما در همان بار اول یا دوم استفاده از این دارو متوجه اثر آن می شوید بطوریکه وقتی از سرنگ برای شستشوی واژن استفاده کنید کاملاً تنگی واژن خود را احساس خواهید کرد.
دقیقاً 2 تا 3 روز پس از اولین استفاده می توانید از دارو استفاده کنید این بار بجای یک پیمانه از نصف پیمانه و 4 لیوان آب و برای مراحل بعدی مصرف این دارو هر هفته 2 بار می باشد.
پس از 2 ماه مصرف حداقل تا 3 سال نیازی به استفاده از این دارو نمی باشد چون خاصیت خود را حداقل تا 3سال حفظ می کند.

100sabad.ir
100sabad.com
 
 
 

برچسب محصول