فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کرم لاغری زنجبیلی دکترراشل

كد كالا: SLIMMING.DR.RASHEL
قیمت: 185,000 تومان

از بین برنده سلولیت ها و چربی ها - مورد استفاده برای خانمها و آقایان - حاوص عصاره زنجبیل و کلاژن و فلفل هندی

امتياز اين محصول
0 امتياز

کرم لاغری زنجبیلی 1&3 دکتر راشل  DR-RASHELاین کرم لاغری به از بین بردن اسیدهای چرب کمک می کند و انرژی و جنبش جدیدی را در پوست آزاد می نماید.

این کرم چربیها و سلولیت را کاهش داده و به پوست حالت آلاستیکی و ارتجاعی می بخشد. این محصول بدون ماساژ اضافه از ایجاد سلولیتها جلوگیری می کند و با آنها مبارزه می نماید.

عصاره ی زنجبیل و کلاژن و فلفل هندی :
چرخش خون را بالا برده و به بدن حالت شادابی و تندرستی می بخشد و تمامی مواد مضر و مسمومیت زا و چربی ها توسط عرق کردن از بین می رود. از فواید زنجبیل خاصیت ضد باکتری بودن آن است که بدن و پوست را ضد عفونی می نماید.
سلولیت ها زمینه ای هستند برای بافتهای چربی که مایعات را نگه می دارند و این چربی ها به صورت لایه لایه در زیر پوست به همراه مایعات جمع می شوند و وقتی این چربی ها کم و یا از بین برود معمولاً پوست شل شده و حالت فرو رفتگی پیدا می کند. ولی کرم لاغری داغ زنجبیل دکترراشل باعث می شود که پوست دچار حالت فرو رفتگی نشود.

توجه :
کرم لاغری عصاره زنجبیل دکترراشل فقط برای مصرف خارجی بوده و از برخورد با چشمان برحذر شود و از دسترس اطفال دور نگه داشته شود.

طریقه مصرف:
کرم لا غری مورد استفاده برای خانمها و آقایان است . روزی 2 بار ، صبح و شب کرم را به محل های مورد دلخواه بمالید و ماساژ دهید تا جذب شود.100sabad.ir
100sabad.com
 

برچسب محصول