فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

قوزبند طبی رویال پاستور اصل

كد كالا: royal.posture
قیمت: 85,000 تومان

سبک و کم حجم قابل شست و شو قابل استفاده برای خانم ها و آقایان جلوگیری از درد در نواحی کمر و گردن جلوگیری از خمیدگی و افتادگی شانه ها فرم گیری مناسب در نواحی شانه ها ، گردن و کمر و ستون فقرات

امتياز اين محصول
0 امتياز

قوزبند طبی و نگهدارنده رویال پاستور اصل  Royal Posture قوزبند طبی , رفع قوز شانه و نگهدارنده رویال , نگهدارنده رویال , قوزبند طبی رویال, بهترین قوزبند , قیمت انواع قوزبند , بهترین قوزبند طبی , بهترین نوع قوزبند , بهترین مارک قوزبند , قوزبند خارجی تبلیغ شده در تلویزیون و توصیه شده توسط اکثر متخصصین. شما با خرید قوزبند طبی رویال پاستور به عنوان بهترین قوزبند طبی شناخته شده است به راحتی می توانید مانع از افتادگی شانه ها یتان شوید و با استفاده از نگهدارنده رویال که بهترین نوع قوزبند می باشد به آسانی می توانید از درد شانه ها و ناحیه گردن بکاهید و مانع از افتادگی شانه ها که به مرور زمان منجر به بد شکلی و عدم تناسب اندام شما می شود جلوگیری کنید.قوزبند طبی رویال در دو اندازه کوچک و بزرگ عرضه شده است . نگهدارنده رویال امکان تنظیم نسبی اندازه با ابعاد بدن را دارد و قابل تنظیم می باشد. با خرید نگهدارنده رویال مطمئن باشید که بهترین مارک قوزبند طبی خارجی را خریداری کرده اید. نگهدارنده رویال به گونه ای طراحی شده است که در اطراف تنه نیروی کشش تسمه ای ایجاد می شود که به فرم دهی شانه هایتان کمک می کند.

 

مهمترین از همه اینکه با خرید قوزبند طبی رویال شما بهترین نوع قوزبند را که امکان شستشو با دست را نیز دارد خریداری نموده اید. نگهدارنده رویال پاستور (ROYAL-POSTURE) امکان استفاده هم برای آقایان و هم برای خانم ها را دارد. و مهمترین مزیت نگهدارنده رویال پاستور یا همان قوزبند طبی رویال این است که بسیار سبک و کم وزن می باشد. و شما در حین استفاده از آن اصلا مشکلی نخواهید داشت.
 
 


از مهمترین ویژگی های نگهدارنده رویال که بهترین نوع قوزبند می باشد و آنرا برای خرید به عنوان بهترین وسیله برای جلوگیری از افتادگی شانه ها از دیگر محصولات متمایز می کند عبارتند از :

 

نگهدارنده رویال یا رفع قوز شانه Royal Posture

نگهدارنده رویال امکان تنظیم نسبی اندازه با ابعاد بدن را دارد.

با خرید قوزبند طبی کشش تسمه جهت محکم شدن در اطراف تنه جهت بهبود وضعیت استقرار را خواهید داشت.

نگهدارنده رویال پوستچر امکان شستشو با دست را دارد.

قوزبند خارجی رویال پاستور امکان استفاده برای خانم ها و آقایان را دارد.

نگهدارنده طبی رویال بسیار سبک و کم وزن بوده که امکان استفاده از ان را بسیار آسان و راحت می کند.
 

100sabad.ir
100sabad.com