فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کرم جنسینگ آبرسان دست BECKON

كد كالا: Cream.HAND.BECKON
قیمت: 25,000 تومان

عصاره این گیاه بسیار مفید برای هر نوع پوست بخصوص پوستهای آسیب دیده میباشد و باعث تقویت و ترمیم بافت پوست شده و راه حل مناسبی برای درمان آکنه ، لک و جوشهای دست بوده و همچنین روشن کننده و برطرف کننده سیاهی دست از دیگر خواص این گیاه ارزشمند می باشد

امتياز اين محصول
0 امتياز

کرم جنسینگ آبرسان دست BECKON

جینسینگ یکی از مهمترین کشفیات قاره آسیاست که زاد گاه آن کشور چین است. این گیاه از زمانهای دور در کشور چین مورد استفاده قرار می گرفته و شکل ظاهری آن بسیار شبیه به انسان بوده که آن را جینسینگ می نامیدند و بنا به خاصیت درمانی آن برای امراض و بیماریهایی مورد استفاده قرار می گرفته است. در حال حاضر در بسیاری از کشورها مصرف جینسینگ هنوز هم از طرفداران خاصی برخوردار است بخصوص کسانی که می خواهند با روش طبیعی بیماری خود را درمان کنند .

خواص جنسینگ :
ویتامین‌های گروه B، ویتامین D و A و فلز روی به وفور در جنسینگ یافت می‌شود، اما خاصیت آن را باید در طیفی از ترکیبات روغنی، استیلنی و استروئیدی جستجو کرد که جنسینگ را به گیاهی ارزشمند و با خواص ویژه تبدیل می‌کند. عصاره این گیاه بسیار مفید برای هر نوع پوست بخصوص پوستهای آسیب دیده میباشد و باعث تقویت و ترمیم بافت پوست شده و راه حل مناسبی برای درمان آکنه ، لک و جوشهای دست بوده و همچنین روشن کننده و برطرف کننده سیاهی دست از دیگر خواص این گیاه ارزشمند می باشد.
نکته های قابل تامل در خصوص کرم دست  حاوی عصاره گیاه جنسینگ
در فرمولاسیون این محصول وازلین، پارافین و لانولین حذف گردیده و بجای آن از روغن های طبیعی مانند روغن بادام شیرین، روغن هسته انگور و روغن جوانه گندم و... استفاده گردیده است. بیشترین کاربرد این کرم را میتوان ترمیم سلولهای پوست، کاهش خطوط چهره، تنظیم کننده چربی، تقویت وجوان کننده پوست نام برد. همچنین این محصول سرشار از ویتامین های A, B, D نیز می باشد. استفاده از این کرم محدودیت سنی نداشته و جهت انواع پوستها مخصوصا پوست های خشک و حساس مناسب می باشد.

خواص محصول:
-تقویت کننده و جوان کننده پوست
-برطرف کننده سیاهی دست
-تشکیل لایه محافظتی در برابر مضرات مواد آرایشی و افزایش ماندگاری روی پوست
-سرشار از ویتامین های A, B, D
-پیشگیری و کاهش ظهور خطوط دست
-تنظیم کننده چربی و اکسیژن رسانی به بافت پوست
-مناسب برای تمام سنین و هر نوع پوست

100sabad.ir

برچسب محصول