فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

رنگ ریش و سبیل مشکی جاست فورمن

كد كالا: JUSTFORMEN
قیمت: 1 تومان

کیت رنگ ریش و سبیل جاست فورمن ریش و سبیل سفید شما را کاملا می پوشاند و به رنگ طبیعی بر می گرداند به طوری که کسی متوجه رنگ شدگی آنها نمی شود. استفاده از جاست فورمن بسیار راحت و سریع می باشد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

کیت رنگ ریش و سبیل مشکی جاست فورمن JUST FOR MEN
شماره تماس فروشگاه : 66896972 - 021
کیت رنگ ریش و سبیل جاست فورمن ریش و سبیل سفید شما را کاملا می پوشاند و به رنگ طبیعی بر می گرداند به طوری که کسی متوجه رنگ شدگی آنها نمی شود. استفاده از جاست فورمن بسیار راحت و سریع می باشد.

این محصول در هنگام استفاده چکه نمی کند و به سرعت درون موها نفوذ کرده و در 5 دقیقه اثر خود را می گذارد. رنگ موی ریش و سبیل جاست فورمن در اثر شستشو پاک نمی شود. همچنین حاوی عصاره آلوئه ورا می باشد بنابراین ریش و سبیل شما را نرم تر می کند.

استفاده از رنگ مو ممکن است موی صورت را ضخیم تر و پرتر نشان دهد ولی در صورتی که موی صورت خیلی نازک باشد رنگ کردن آن چندان موثر نیست و نمی تواند منظره ریش و سبیل یک فرد بالغ را نشان دهد. ولی با ایجاد یک سایه می تواند منظره ریش و سبیل را پرتر نشان دهد و در مورد افرادی که ریش های بور دارند، منظره پرتری از ریش نمایان کند. در صورتی که تمایل به رنگ کردن ریش و سبیل دارید از محصولاتی استفاده کنید که منحصر به موی صورت هستند از جمله (فقط برای آقایان) که برای سبیل و ریش استفاده می شود و مطمئن باشید که این محصول باعث بروز واکنش آلرژیک یا راش نمی شود. بهتر است قبل از انجام این کار آن را آزمایش کنید.

نکاتی درباره ریش و سیبیل
1- نقش ژنتیک و تستوسترون در طرز رویش ریش و سبیل:
رویش موی صورت بستگی به پایه ساختار ژنتیکی شما و مدت زمان پاسخ به درمان با تستوسترون دارد. درواقع رویش موی صورت به مدت زمان شروع رویش موی صورت در دوران بلوغ مربوط می شود. بنابراین هم مقدار و مکان رویش مو و هم کیفیت موی صورت بر پایه ژنتیک استوار است. بعضی ممکن است دارای نواحی طاس در قسمت ریش باشند یا ریش آنها به صورت غیرکامل و تکه ای باشد. این حالت ارتباط قوی با ویژگی?های ژنتیکی آنها دارد و ممکن است با نسبت پدری فرد ارتباط قوی نداشته باشد یعنی در صورت پرمویی پدر یا برادر این قضیه رد نمی شود. به طور کلی موی صورت طی چند سال تمایل به ضخیم شدن دارد و غالبا پسران پس از شروع بلوغ چند سال طول می کشد که موی صورت ضخیم و پری داشته باشند. بسیاری از آقایان موهای تکه تکه در اوایل دهه دوم زندگی دارند ولی ریش آنها در اواخر دهه دوم زندگی یا اوایل دهه سوم پرتر می شود.

2) نقش تراشیدن ریش و سبیل در ضخیم تر شدن موهای صورت:
نه، این یک احساس نادرست است. دلایل متفاوتی وجود دارد که موی صورت شما پس از اصلاح کردن به نظر ضخیم تر برسد. موها در نزدیکی ریشه مو کلفت تر و تیره تر هستند بنابراین با تراشیدن مو، مو را از نزدیکی ریشه می برید و بنابراین کلفت ترین ناحیه مو در نزدیک پوست وجود دارد که این منظره را ایجاد می کند. خارج شدن از سطح پوست موی تراشیده شده باعث ایجاد حالت زبری روی سطح پوست یک یا 2 روز پس از اصلاح کردن می شود و با ادامه رشد مو، این حالت زبری کمتر خواهد شد. اگر این باور درست باشد بیشتر افرادی که هر روز اصلاح می کنند، باید ریش پر و کاملی داشته باشند در حالی که بسیاری از آنها دارای ریش های ناکامل و تکه ای هستند.
ویژگی های محصول:
- پوشش کامل موهای سفید و خاکستری صورت
- رنگ کاملا طبیعی روی مو
- تأثیر بر روی رنگدانه های مو
- استفاده آسان و سریع در تنها 5 دقیقه
- بدون تاثیر رنگ روی پوست صورت
- حاوی روغن زیتون جهت تقویت و نرمی مو
- با غلظت مناسب و بدون چکه کردن در زمان استفاده
- امکان رنگ کردن حتی کوتاه ترین موها
- حاوی عصاره آلوورا جهت جلوگیری خشکی مو
- بدون آمونیاک و رایحه نامطبوع
- با ماندگاری و دوام بالا ( یک تا دوماه )
- امکان رنگ کردن مو توسط خود شخص
- مناسب استفاده برای 3 بار


نحوه استفاده:


مقداری از محتویات هر تیوپ را روی برس مخصوص به مقدار مساوی بریزید. سپس با استفاده از برس از قسمت هایی که سفیدی مو بیشتر است رنگ را روی مو پخش کنید. پس از 5 دقیقه مکث، موها را به خوبی شستشو دهید. جهت تیره تر شدن رنگ می توانید تا 10 دقیقه صبر کنید.
فقط مقدار مورد نیاز از تیوب رنگ را استفاده کرده و بقیه را برای دفعات بعدی نگاه دارید.

شرایط نگهداری :

دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.


توصیه و هشدار مصرف :

- در صورت تماس با چشم ها آنها را با آب تمیز شستشو دهید.
- جهت رنگ کردن ابرو و مژه استفاده نکنید.
- از نگهداری قسمتی از رنگ آماده برای فاصله زمانی دیگر جدا خودداری کنید.


اندازه محصول :

2 تیوپ رنگ 20 میلی لیتری (با شانه مخصوص رنگ)

کشور سازنده:

آمریکا
100sabad.ir
100sabad.com

برچسب محصول