فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

شامپو دم اسب ضدریزش کراتینه مکس لیدی

كد كالا: SHAMPOO.MAXLADY.1
قیمت: 1 تومان

تقویت کننده پیاز مو ، رسیدن ویتامین های مورد نیاز به پوست سر ، فراهم کننده غذای مو ، باعث رشد مو ، ضد ریزش و رویش مجدد مو و نرم کننده مو می باشد. باعث صاف شدن موهای مجعد و کرک دار نیز می باشد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

شامپو دم اسب ضدریزش کراتینه مکس لیدی MAXLADY
شماره تماس فروشگاه : 96668542 - 021مشخصات اصلی:
نوعشامپو
برندمکس لیدی MAX LADY
وزن350 گرم
کشور سازندهانگلستان
تاریخ مصرفدارد
مناسب برایانواع مو
 
توضیحات محصول:
شامپو ضدریزش دم اسب حاوی کراتین باعث صاف شدن ، تقویت کننده پیاز مو ، رسیدن ویتامین های مورد نیاز به پوست سر ، فراهم کننده غذای مو ، باعث رشد مو ، ضد ریزش و رویش مجدد مو و نرم کننده مو می باشد که دارای عصاره دم اسب ، جلبک دریایی و مواد معدنی موجود در اعماق اقیانوس و عصاره جنـسینگ و دپانتول می باشد. این شامپو حاوی چربی های استخراج شده از دم اسب می باشد که باعث صاف شدن موهای مجعد و کرک دار نیز می باشد. جینسینگ و دپانتول باعث تقویت پیاز مو و فولیکولهای مو می گردد.
برخی از امکانات و قابلیتها:
- حاوی عصاره دم اسب
- حاوی جلبک دریایی
- حاوی مواد معدنی موجود در اعماق اقیانوس
- حاوی عصاره جنسینگ
- حاوی دپانتول
- ضد ریزش مو
- تقویت کننده مو
- رویش مجدد مو
- تقویت پیاز مو و فولیکولهای مو


طریقه مصرف:
کف سر و موها را به کمک مقدار کافی از شامپوی ضدریزش و تقویت کننده موی سر اسب به آرامی و به مدت 3 دقیقه به خوبی ماساژ داده و سپس به آرامی آبکشی نمائید . این عمل را مجددا تکرار نموده سپس به دقت آبکشی نمائید . پس از استحمام موها را به دقت و به آرامی توسط حوله خشک نمائید. از شامپوی ضدریزش و تقویت کننده موی سر اسب حداقل سه بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده فرمائید. جهت تقویت بیشتر موها و جلوگیری مؤثرتر از ریزش موها از لوسیون ضدریزش و تقویت کننده موی سر که در دو نوع مناسب برای ریزش موی سر با الگوی مردانه و الگوی غیرمردانه موجود می باشد، استفاده فرمائید.
100sabad.ir
100sabad.com

برچسب محصول