فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

ژل ضد درد مینرال آیس بی.ام.اس رولی کانادا

كد كالا: TOPICAL.COOLING.GEL85
قیمت: 30,000 تومان

این ژل برای تسکین دهنده دردهای ماهیچه ای و مفصلی قابل استفاده می باشد. موارد کاربرد آن برای دردهای آرتروز، کمر درد، کشش ماهیچه ای، کبودی، آسیب های ورزشی و رگ به رگ شدن می باشد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

ژل ضد درد مینرال آیس بی.ام.اس رولی کانادا


http://d20.ir/14/Images/306/Large/TOPICAL.COOLING.GEL85.png

مشخصات اصلی :
نوع
ژل رولی
برند
بی ام اس BMS
حجم
85میلی لیتر
کد بهداشت42/10624
ساخت کشور
کانادا
تاریخ مصرف
دارد
مناسب برای
انواع پوست

توضیحات محصول :
ژل ضد درد مینرال آیس بی.ام.اس با اثرگذاری آگونیستی بر رسپتورهای کاپا اوپیوئید و نیز فعال سازی کانال هاییونی ، خواص درمانی ضد درد موضعی خود را اعمال می نماید. این محصول از مواد اولیـه با پـایه گیاهی تولید شده ، عاری از هرگونه سمیت و عوارض جانبی پس از مصرف می باشد. مکانیسم جذب و تسکین درد به صورت موضعی و در سطح پوست بوده و به همین علت هیچگونه جذب کبدی را در پی نخواهد داشت. استفاده از روش سرما درمان به دلیل عدم وجود عوارض جانبی و عدم جذب کبدی به عنوان یکی از جدیدترین روش های تسکین درد در دنیا مورد تأیید پزشکان می باشد.
 ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس به جهت نفوذ پذیری ایده آل و جذب سریع و موضعی و در نتیجه تسکین درد به عنوان جزء لاینفک از اقلام ضروری در کمک های اولیه شناسایی شده و سال هاست به صورت متنوع ژل ، کرم ، پماد ، اسپری و انواع پد ، درتمام نقاط جهان در دسترس بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس در نتیجه مصرف به صورت موضعی هیچ گونه مسمومیتی ایجاد نمی نماید. 

ویژگی ها:
– بهبود دردهای ماهیچه ای ، مفصلی ، رماتیسمی و آرتروز ، کمر درد ، کشش ماهیچه ای و کبودی
– درمان صدمات و ضربه های ورزشی ، پیچ خوردگی و رگ به رگ شدگی ها
– مناسب برای انواع شکستگی و خون مردگی ها


روش استفاده :
به مقدار کافی از ژل ضد درد مینرال آیس بی.ام.اس (یک دوز مصرفی 5 تا 6 گرمی) روی محل مورد نظر قرار داده تا جذب کامل ماساژ دهید در فاصله ی 2 تا 3 دقیقه مکانیسم اثرصورت می پذیرد.


موارد منع مصرف :
حساسیت فردی به منتول

توصیـه ها :
بیش از 3 تا 4 بار در روز مصرف آن تکرار نگردد. از بانداژ نمودن گرم، اثر دادن در جراحات باز ، چشم ، غشای مخاطی و استفاده ی هم زمان با فرآورده های گرمایشی و یا دستگاه های گرم کننده و بانداژ بسیار محکم پرهیز شود. مصرف ژل خنک کننده مینرال آیس بی ام اس در دوران بارداری ، شیردهی و کودکان زیر 2 سال پس از مشاوره با پزشک صورت پذیرد.
100sabad.ir

برچسب محصول