فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

بادکش 5 عددی سیلیکونی

كد كالا: silicone.vacuum
قیمت: 45,000 تومان

بادکش با ایجاد خلاء باعث انبساط عروق سطحی و تجمع خون و خونرسانی بهتر موضعی می شود . در نتیجه اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به سلول ها رسیده و به دلیل همین ورود اکسیژن و مواد غذایی سلول ها از حالت مردگی رهایی یافته و ...

امتياز اين محصول
0 امتياز

بادکش 5 عددی سیلیکونی


http://d20.ir/14/Images/1146//silicone vacuum-100sabad.ir.jpg
 
 
 
خرید بادکش 5 عددی سیلیکونی
توضیحات محصول :
علم پزشکی یکی از علومی است که با وجود گستردگی و پیشرفت بسیار زیاد هنوز هم در بسیاری از جهات به گذشتگان خود اقتدا می کند و از سخنان و دانش آنها بهره می برد. طب سوزنی در چین و طب سنتی ایران و گیاهان دارویی در اقصی نقاط دنیا خود گواهی بر این ادعا هستند. روش هایی که امروزها حتی از سنگین ترین عمل های جراحی نیز مفید تر بوده و هنوز هم بشر را به سمت خود می کشند.
یکی از جالب ترین و جذاب ترین روش های درمانی در بین مردم باستان ایران زمین استفاده از بادکش ها و حجامت برای رفع خستگی بدن و زدودن انواع جوش ها بوده است. بادکش درمانی با سابقه ای چندین هزار ساله یکی از نخستین روش های بشر برای درمان بوده است. این روش با استفاده از ماساژهای طبیعی و طبی بدن را تحت فشار قرار داده و جریان خون را به راه می اندازد.
این بادکش دارای 5 سر مختلف است که هر یک به نحو و شیوه خاصی عمل بادکش و حجامت را انجام داده و سلامتی را برای شما به ارمغان می اورد.
از جمله موارد اصلی خستگی بدن انسان ، جمع شدن مواد مختلفی مانند اسید لاکتیک و مواد زاید سلولی در مویرگهای سطحی بدن است که در اکثر موارد به اختلال در خون رسانی موضعی منجر می شود . بادکش با ایجاد خلاء باعث انبساط عروق سطحی و تجمع  خون و خونرسانی بهتر موضعی می شود . در نتیجه اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به سلول ها رسیده و به دلیل همین ورود اکسیژن و مواد غذایی سلول ها از حالت مردگی رهایی یافته و بدن خستگی و بی حالی را به فراموشی می سپارد.
افزایش خونرسانی موضعی با بازگشت سلولهای دفاعی و فاکتورهای ضد التهاب خونی به محل مربوطه باعث افزایش سرعت در  ترمیم عفونت های موضعی و آسیب های بافتی می شود . دستگاه بادکش طبی بدن با ایجاد خلاء در تخلیه سموم و عفونت های موضعی نقش مهمی ایفا می نماید مثلا در گزیدگی با مار و عقرب و زنبور بسیار کمک کننده می باشد . از سویی دیگر  با ایجاد فشار منفی باعث انبساط عضلانی شده و در رفع اسپاسم عضلانی که علت بسیاری از دردهای موضعی است کمک کننده می باشد .
بادکش طبی متناوب نیز با جذب خون به عضلات در رفع لاغری های موضعی و افزایش بافت ماهیچه ای بسیار موثر می باشد . هم چنین اگر علت چاقی شما تجمع موضعی چربی باشد بادکش گرم در سوزاندن چربی های موضعی بدن بسیار موثر است .در واقع بادکش ها با تاثیر اعجاب انگیز خود به راحتی بار دیگر سلامتی را به شما باز خواهند گرداند . تعدادی از دردهای عضلانی بر اثر درگیر شدن اعصاب حسی بین ماهیچه ها یا بافت پیوندی سخت شده ایجاد می شود . به همین دلیل با بادکش نمودن در بسیاری از موارد این فشار از روی عصب برداشته شده و درد تسکین می یابد . در رفع خواب رفتگی ها گزگز اندام بادکش درمانی با تسریع خون رسانی سریع و اکسیژناسیون بافتی بسیار موثر می باشد .
در زیر به صورت خلاصه به برخی از خواص اعجاب انگیز بادکش درمانی و استفاده از دستگاه حجامت و بادکش اشاره شده است :


خواص استفاده از دستگاه حجامت و بادکش طبی بدن :
- کمک به درمان دردهای سیاتیکی
- بهبود دردهای شدید ناحیه کمری
- موثر در درمان خواب رفتگی اندام تحتانی بدن
- درمان خواب رفتگی دستها
- درمان خستگی زودرس بدن و قسمت های مختلف آن
- درمان یبوست
- بهبود قاعدگی دردناک در بانوان
- درمان بی نظمی در قاعدگی
- درمان خون دماغ
- بسیار موثر در درمان زانو درد و درد ناشی از آرتروز
 
 
100sabad.ir
100sabad.com

برچسب محصول