فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

ماسک مو گندم انرژی

كد كالا: Energy.Wheat
قیمت: 185,000 تومان

مراقبت از مو در برابر حرارت و مواد شیمیایی آرایشی - مراقبت در برابر رادیکال های محیط که سبب شکنندگی ، ورقه شدن و پوسته شدن موها می شود - پرپشت کننده ی موها - رویاننده ی مو - دارای خاصیت انتی اکسیدان ک به موها از ریشه تا انتهای مو نرمی و شادابی می دهد

امتياز اين محصول
0 امتياز

ماسک مو گندم انرژی Energy

 
 
 
 
 
شماره تماس فروشگاه : 96668542 - 021
 
 
 
 
خرید ماسک مو گندم انرژی
مشخصات اصلی :
نوعماسک مو
برندانرژی ENERGY
حجم500 میلی لیتر
مجوز بهداشت55747303847409
کشور سازندهلبنان
تحت لیسانسلورجین ایتالیا (LOrigine S.A.L)
تاریخ مصرفدارد
مناسب برایانواع مو

توضیحات محصول :
ماسک موی گندم انرژی از موها در برابر فرآیندهای حرارتی و شیمیایی که موجب صدمه دیدن موها می شود محافظت می کند. از موها در برابر عوامل زیست محیطی که باعث شکستگی موها ، خارش سر و بروز شوره می شود محافظت می کند و در هم پیچیدگی موها با استفاده از این ماسک برطرف می شود. موجب تجدید و بازیابی موها با استفاده از خواص آنتی اکسیدانی موجود در گندم می شود و با حالت دهی به موها از ریشه تا نوک موها ، به نرمی و سرزندگی موها می انجامد.
ماسک موی انرژی سرشار از عصاره ها ، ویتامین ها و مواد معدنی طبیعی می باشد. این ترکیب برای تقویت موهایی که به حالت دهی قوی و عمیق نیاز دارند مناسب می باشد. این ماسک برای انواع مو مناسب می باشد. این ماسک به تمامی اجزای پوست نفوذ کرده و آن را از اعماق ترمیم و مرطوب می کند.


روش استفاده :
پس از شامپو کردن ، ماسک را بر روی تمامی قسمتهای مو به جز ریشه بزنید و این کار را از نوک موها به سمت ریشه ها انجام دهید و سپس 5 دقیقه صبر کنید. برای حالت دهی بیشتر ماسک را روی مو قرار داده و به مدت 15 دقیقه آن را گرم نگه دارید. سپس موهای خود را آبکشی کنید.  
100sabad.ir
100sabad.com

برچسب محصول