فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

اپیلاتور 4 کاره برقی براون اسکای

كد كالا: BraunSky.BS-2020
قیمت: 150,000 تومان

دارای 2 سرعت متفاوت ، چراغ ال ای دی و 4 سری. سری اول با 24 موچین ، سری دوم سنگ پا ، سری سوم موزن ، سری چهارم برس خط زن به همراه شارژر و کتابچه ی راهنما

امتياز اين محصول
0 امتياز

اپیلیدی چهار کاره برقی براون اسکای BraunSky BS-2020
دستگاه اپیلیدی بانوان
 
خرید اپیلاتور 4 کاره برقی براون اسکای
دستگاه اپیلیدی 4 کاره براون اسکای مدل BraunSky یکی از دستگاه های پر کاربرد و پرطرفدار می باشد . این موکن براون اسکای دارای مشخصات زیر می باشد:
دستگاه اپیلیدی 4 کاره براون اسکای مدل BraunSky دارای 2 سرعت متفاوت می باشد . با تنظیم دور موتور این موکن که یک وسیله ی کاربردی و ویژه برای خانم ها می باشد می توانید جهت پوست های لطیف و پوست های ضخیم دور موتور مناسب را انتخاب کرده تا در برداشتن بهتر موها و کاهش درد به شما کمک نماید.
این دستگاه ، یک چراغ ال ای دی قوی دارد که با روشن کردن دستگاه روشن شده و محل اصلاح را به خوبی روشن می نماید.
مجهز به سیستم soft lift جهت بلند کردن موهای خوابیده شده روی پوست و اصلاح آنها . با این سیستم دیگر هیچ مویی بر روی بدن باقی نمی ماند.
دارای تعداد 24 موکن بر روی دستگاه که می تواند در هر لحظه تعداد زیادی مو را برداشته و به سرعت و مدت زمان مورد نیاز برای اصلاح کمک زیادی می نماید.

دارای غلطک ماساژور که در زمان انجام اپیلاسیون ، با جلو و عقب بردن دستگاه بر روی پوست علاوه بر ایجاد 1 حالت بی حسی کم و سریع بر روی بدن به شما در حرکت دستگاه روی بدن و برداشتن موها به خوبی کمک می نماید.
این دستگاه همچنین دارای یک سری موزن می باشد . این سری موزن همانند 1 ریش تراش مردانه می باشد . شما اگر نقاطی از بدن را به علت ایجاد درد نمی توانید به وسیله دستگاه اپیلیدی پاکسازی کنید ، می توانید با این سری مخصوص ، همانند یک ریش تراش بدون درد و به صورت کامل موها را از روی پوست بردارید. این موزن قوی به خوبی می تواند موها را از انتها اصلاح نماید. همچنین در کنار این قطعه ، 1 تیغه ی خطی قرار گرفته که همانند خط زن و ماشین اصلاح عمل می نماید و از آن می توانید برای کوتاهی مو استفاده نمایید. یک شانه ی مخصوص نیز در پکیج این اپیلاتور موجود است که بر روی این قطعه نصب شده و می توانید موها را با حجم مشخصی کوتاه نمایید.
همچنین این دستگاه یک سنگ پا نیز به همراه دارد. تمام سری ها قابل شستشو می باشند.
هر بار اپیلاسیون ، شما را تا هفته ها از شر موهای زائد رها می کند.
100sabad.ir

برچسب محصول