فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

سنگ پا برقی پدی پرسونال

كد كالا: pedi.personal
قیمت: 44,000 تومان

با سنگ پای برقی ، به راحتی پینه پاهای خود را تمیز کرده و پایی لطیف و زیبا داشته باشید. این سنگ پا در دو بسته بندی با تفاوت شارژردار و بدون شارژر موجود است. در این فروشگاه سنگ پای شارژردار فروخته می شود.

امتياز اين محصول
0 امتياز

دستگاه سنگ پای برقی پدی پرسونال اصل
قیمت : 44000 تومان
 این سنگ پا در دو بسته بندی با تفاوت شارژردار و بدون شارژر موجود است. در این فروشگاه سنگ پای شارژردار فروخته می شود.
در صورت درخواست سنگ پای بدون شارژر که قیمت کمتری دارد تماس بگیرید.
 
 
خرید سنگ پا برقی پدی پرسونال
 
قبل از این افراد برای شست و شو و همچنین نابود کردن پینه های در کف پا از سنگ پاهای معمولی استفاده می کردند ، ولی استفاده از آنها بسیار سخت و گاهی اوقات دردناک بود و در نهایت پینه ها و خشکیهای به وجود آمده را به طور کامل از بین نمی برد .اما از این پس شما نیازی به استفاده از سنگ پاهای قدیمی و دستی ندارید و لازم نیست دیگر به خودتان زحمت بدید و انرژی زیادی مصرف کنید.
ما به شما سنگ پا برقی پرسونال پدی را معرفی می کنیم ، محصولی بسیار کارآمد و منحصر به فرد که به شما کمک می کند راحت تر از آنچه تصور می کنید پینه های کف پا و یا کف دستانتان را نابود کنید.
سنگ پا پرسونال پدی دارای سنباده غلطکی با سرعت چرخش 2500 دور در دقیقه است که به راحتی پینه های به وجود آمده بر روی پوس شما را بدون درد از بین می برد و لطافت را به پوست شما هدیه می دهید.
برخی ویژگی های محصول(سنگ پا پرسونال پدی personal pedi):
- عملکرد دستگاه با باطری
- دارای دو سری ضد آب
- دارای تاییدیه CE
- استفاده از 2 باتری
- از بین برنده پینه های سخت
- طراحی ضد آب،مناسب برای استفاده  در حمام
- دارای سنباده غلطکی با چرخش 2500 دور در دقیقه که به راحتی ترک و پینه های موجود را از بین می برد و پوست شما را جلا می دهد
در سنین میان سالی به بعد اغلب انسانها دچار مشکل به وجود آمدن پینه ها و یا ترک در کف پا می شوند و این مشکل باعث می شود که دیگر نتوانیم به راحتی مدتی را قدم بزنیم و یا پیادروی کنیم ، چراکه بسیار درد آزار دهنده ای دارد. این پینه ها در شرایطی به وجود می آیند که ما نسبت به قلب دوم خودمان ، یعنی پا بی توجه هستیم ، پینه ها و ترک های بهوجود آمده به راحتی از بین نمی روند و نیازمند رسیدگی و مراقبت هستند ، ولی این مشکل را شما می توانید در مدت زمان کوتاهی برطرف کنید.

قیمت : 44000 تومان
 این سنگ پا در دو بسته بندی با تفاوت شارژردار و بدون شارژر موجود است. در این فروشگاه سنگ پای شارژردار فروخته می شود.
در صورت درخواست سنگ پای بدون شارژر که قیمت کمتری دارد تماس بگیرید.
 
 
 
 
 
 
خرید سنگ پا برقی پدی پرسونال
چرا استفاده از این دستگاه را پیشنهاد می کنیم؟استفاده و کاربری بسیار ساده و بدون درد و دارای حسی لذت بخش در هنگام استفادهدارای غلتکی از جنس سنگ برای از بین بردن هر نوع پینه ای در هر ضخامتیدارای رولر دوم سنباده ای که پس از استفاده از رولر اول استفاده می شود و پوست را نرم و شفاف می کندقابل استفاده هم در حالت خشک و هم در زیر دوش حمامدارای سری جدا شونده که به راحتی باز و بسته می شود و قابل شست و شو می باشد

100sabad.ir

برچسب محصول