فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی . تناسب اندام و دمنوش های گیاهی و درمانی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

ظرف غذای کودک جایروبال

كد كالا: Universal.Gyro.Bowl
قیمت: 13,000 تومان

ظرف غذای کودک با چرخش 360 درجه مانع از ریختن غذا می شود

امتياز اين محصول
0 امتياز

ظرف غذای کودک Universal Gyro Bowl
خرید ظرف غذای کودک جایروبال
دیگر نگران ریختن غذا توسط کودکانتان نباشید

ظرف غذای کودک با چرخش 360 درجه مانع از ریختن غذا می شود

با رنگ بندی متنوع و شاد برای تشویق کودکان به خوردن غذا

با جعبه و بسته بندی اورجینال

همراه با درب محافظ


با ظرف غذای کودک جایروبال دیگر نگران ریخته شده غذا توسط کودکانتان نباشید چون این ظرف دارای چرخش 360 درجه می باشد و مانند یک گوی معلق در هوا ساکن می باشد.
با این ظرف کودکان خود را به غذا خوردن علاقه مند نمایید و خوردن غذا را به عهده خودشان بگذارید. ظرف غذای کودک Universal Gyro Bowl به گونه ای طراحی شده است که از ریزش غذای درون ظرف جلوگیری می کند.


چرخش 360 درجه این ظرف باعث می شود غذای درون آن به هیچ وجه روی زمین نریزد و به کودک شما در خوردن هر نوع غذا کمک کند. ظرف غذای کودک با رنگ بندی متنوع و رنگارنگ کودکتان را علاقه مند به خوردن غذا می نماید. برای تشویق کودک به غذا خوردن بهتر است غذای دلخواه او را تهیه کرد و درون ظرف کودک بریزید و از این ظرف برای تشویق به غذا خوردن استفاده شود.


دیگر برای غذا خودن کودکان از عباراتی همچون آخ ریخت، آخ کثیف شد، درست بنشین، درست بخور، نریزی، این طور بخور، اینجور بنشین استفاده نکنید! کودکانی که در سر سفره دایم جملاتی نظیر این عبارات را می شنوند و از خوردن غذا در سر سفره خاطره خوشی ندارند، دیگر رغبتی به هم غذا شدن با بزرگان بر سر سفره نخواهند داشت. 

 

- کودکی دارید که مرتب غذایش را این ور و آن ور می پاشد و شما آرزو می کنید که ای کاش می شد ظرف غذایش را با چسب به فکش بچسبانید. به هر حال پدر و مادری که فرزندشان را دوست دارند همیشه به دنبال راه حل های عملی می گردند. ولی آنچه شما لازم دارید قرن ها پیش اختراع شده: ژیروسکوپ. فقط پدر و مادر باهوشی این ژیروسگوپ را تبدیل کرده اند به بهترین ظرف غذای کودک و 90% وقتشان را که صرف تمیز کردن خانه می شده را برای کارهای بهتر و بیشتر وقت گذراندن با کوچولو ذخیره کرده اند.

 

شما می تونین از این اختراع برای نگه داری میخ، پونز، سنجاق ته گرد، پاپ کورن، تخمه و ... استفاده کنید یا به دوستانتان هدیه دهید که متوجه بشن شما چقدر و چقدر باحال هستید.

100sabad.ir

برچسب محصول